Sektörde 50. yılına emin adımlarla yürüyen firmamız 1969 yılında Muharrem ÖZDEMİR tarafından Bolu’da kurulmuş olup,ilerleyen yıllarda Erdoğan ÖZDEMİR ve Ayhan ÖZDEMİR tarafından yarım asırlık sektör tecrübesi ile müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır. Bolu’da küçük bir atölye olarak faaliyetine başlayan ÖZDEMİRLER ORMAN ÜRÜNLERİ 2017 yılı itibariyle 6.500 m2 alanda ve birçok farklı sektörel ihtiyaç ürünlerinde değerli müşterilerimize çözüm ortaklığa sunmaktayız.20 kişilik yönetici ve çalışan personel kadrosu ile sektörün dikkat çeken firmalarından birisi durumuna gelmiştir.

Orman Ürünleri,kereste,yapı ürünleri,mobilya teknik malzemeleri,mobilya hammadde ve yarı mamül ürünleri,el aletleri,ebatlama,bantlama ve cnc delik hizmetleri ve daha bir çok sektörel ihityaçlarınıza çözüm sunan geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

2017 yılı itibariye ABANT KAPI markamızı oluşturarak iç kapı alanındaki yerimizi almış bulunmaktayız.En kaliteli ürünü,makul fiyatlarla siz değerli müşterilerimize ulaştırmak gayesindeyiz.2017 sonu itibariyle Bolu Organize Sanayi bölgesinde devreye alacağımız mobilya imalat fabrikamızla birlikte sektörde ihtiyaç duyulan proje çözüm ortaklığı alanına güçlü bir giriş yapmayı hedefliyoruz.

Yurt içi ve yurt dışına üstün kaliteli kapı imalatı ve satışı yapmak hedefiyle yola çıktığımız ABANT KAPI markamızla kaliteli ürün ve satış sonrasında da devam eden ilgi prensibiyle bu yolda kararlı bir şekilde yürümeye devam edeceğiz.Çalışanları ve müşterileri ile büyük bir aileye sahip olan ABANT KAPI satışını gerçekleştirdiği her kapının sıcak bir yuvaya açılan kapı olacağı bilinciyle üretim ve satış yapmaktadır.ABANT KAPI gelecek planlarında üretim hacmi ve istihdam kapasitesi en yüksek kapı üretim ve tasarım firması olmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.